Dlaczego akurat taniec brzucha?

Istnieje wiele atrakcji, które możemy zapewnić gościom podczas wesele czy imprezy firmowej. Chcemy, aby nasza atrakcja porwała tłum, aby goście dobrze się bawili i docenili to co dla nich zorganizowaliśmy. Taniec brzucha pozwoli Wam na poznanie wyjątkowej i jeszcze w Polsce tajemniczej kultury tańca brzucha. Nie jest to zwykły pokaz tańca. W bellydance chodzi przede wszystkim o złapanie kontaktu z publicznością, porwanie ich do wspólnej zabawy. Dlatego podczas tańca goście nie będą nerwowo czekać, aż się zakończy, ponieważ będą częścią pokazu.

Jak zdecydować się na konkretny styl tańca? 

Taniec orientalny ma wiele wcieleń. Tancerka może zatańczyć klasyczną wersję tańca orientalnego, elegancki i pełen gracji będzie idealnym dopełnieniem rodzinnej imprezy. Jeśli impreza ma bardziej dziki klimat możemy pokusić się o orientalną fusię i połączenie bellydance z tańcem afrykańskim lub sambą. Największe wrażenie wśród widzów zawsze robią rekwizyty typu: woal, miecz, skrzydłs isis czy fanvail.

Nie wiem jak powinien wyglądać idealny pokaz

Wspólnie dogadany program pokazu zawsze sprawdza się najlepiej. Po zapoznaniu się z rodzajem i charakterem imprezy jesteśmy w stanie dopasować idealny pokaz tańca.