Pokazy artystyczne tańca

Każda okazja jest dobra do tego, by ją świętować. Podczas każdej okazji warto zatroszczyć się o odpowiednie show. Pokazy artystyczne tańca brzucha stanowią doskonałe urozmaicenie podczas wesela, urodzin, rocznic, a także innych imprez w gronie rodziny oraz przyjaciół. To fantastyczny prezent dla gości na wesele – show z energetyczną muzyką rozbudzi w gościach chęć zabawy, a dzięki rekwizytom takim jak skrzydła czy woale goście przeniosą się w inny świat i na długo nie będą mogli zapomnieć o pokazie.

Ale bellydance to nie tylko atrakcja na wesele. Pokazy tańca brzucha sprawdzą się w czasie innych uroczystości. Każdorazowo długość pokazu jest ustalona z organizatorem, a wśród proponowanych pakietów znajduje się jedno wyjście trwające 10-20 minut lub 2-3 wyjścia po 5 do 20 minut każde. W zależności od wielkości pomieszczenia dostosowywana jest ilość tancerek. Na małych przestrzeniach najlepiej prezentuje się jedna lub dwie tancerki, kiedy jednak pomieszczenie jest dość duże, można skorzystać nawet z pokazu tańca 6 tancerek.

Koszt pokazów artystycznych tańca brzucha jest każdorazowo ustalany indywidualnie. Cena zależy od kosztów dojazdu, długości i ilości pokazów, liczby tancerek.
Jesteśmy partnerem ► ORIENTALNY KLIMAT NA TWOJEJ IMPREZIE - POKAZY TAŃCA BRZUCHA