Każda młoda para pragnie, by jej wesele było najlepiej zorganizowanym przyjęciem. Stres i wydatki rosną wprost proporcjonalnie, a podczas przeglądania nagrań z innych ślubów pojawia się pytanie – co zrobić, by utkwić w pamięci gości i nie pozwolić, by nasze wesele rozmyło się wśród innych?

Pokazy – by zrobić wrażenie

W trakcie jedzenia i tańca warto zadbać o rozrywki swoich weselnych gości. Kiedy chcemy, by impreza trwała do białego rana, nie możemy liczyć tylko na czar dobrego DJ-a lub kapeli. Stąd pojawiła się moda na różnego rodzaju pokazy. Wśród nich prym wiodą fajerwerki, ale nie jest to jedyny wybór, jaki mamy.

Dlaczego wybrać taniec brzucha?

Wyobraź sobie nagle przygaszone światło, zmianę muzyki na orientalne, eteryczne dźwięki, a później – wkraczające na weselną salę tancerki. Ich piękne, kolorowe stroje i ruchy przyciągną wzrok wszystkich gości, a dodatkowo wykorzystywane rekwizyty sprawią, że cały pokaz nabierze jeszcze głębszego klimatu. Oto taniec brzucha na Twoim weselu. Przerywnik, dzięki któremu całe przyjęcie stanie się dla gości doświadczeniem nie tylko fizycznym, ale i emocjonalnym. Taniec wzrusza, napawa energią oraz sprawia, że polepsza się nasz nastrój.

Prawdziwe widowisko

Profesjonalne tancerki brzucha doskonale wiedzą, że pokazy w czasie imprez prywatnych różnią się od pokazów konkursowych czy tańca wykorzystywanego w czasie nagrań filmów i teledysków. Tutaj liczy się interakcja z widzami – spojrzenia, odpowiednie ruchy, a także właściwe korzystanie z wspomnianych już rekwizytów. Wśród nich najważniejsze są woale, ale duże wrażenie mogą zrobić skrzydła Isis. Jeśli zależy nam na czymś, co wzbudzi zachwyt, dowiedzmy się, czy tancerki mogą wykorzystywać w czasie pokazu tace stawiane jako balans na głowie. Położone na nich, zapalone świeczki na pewno utkwią w pamięci gości, podobnie jak ruchy tancerek.

Jak prezentuje się cena?

Nie ma tu jednego cennika. Główną przyczyną jest różnorodność możliwości. Przede wszystkim ważna jest nasza decyzja odnośnie wyjść – tancerki mogą wyjść na pokaz raz, a będzie on trwał do 20 minut, ale możemy też poprosić o dwa lub trzy wyjścia po 5 do 20 minut każde. Następnym czynnikiem będzie ilość tancerek oraz rekwizyty, z jakich mają korzystać w czasie pokazu. Dalsze koszty do dojazd.

Pokaz artystyczny jest bez wątpienia czymś, z czym nie spotykamy się jeszcze tak często. Właśnie dlatego warto z niego skorzystać – by móc zachwycić zanim zrobi to ktoś inny.